Gostujuće predavanje Ivana Bildija u Kreativnom centru

3.06.2019.

Ako želite da saznate više o uspešnom online nastupu i digitalnom marketingu jedne uspešne firme, ovo predavanje će vas podstaći na razmišljanje o sledećim pitanjima:

• Šta tvoj proizvod izdvaja od drugih?
  • Kako je tvoj biznis pozicioniran i kako se može bolje pozicionirati?
  • Kako ući u glavu potrošača i zadržati se tamo?
  • Na koji način promovisati proizvode i usluge?
  • Zašto je važno osmišljavanje nastupa na društvenim mrežama?

Nakon predavanja, biće održana praktična radionica, u kojoj će biti prikazani primeri najbolje prakse nastupa na društvenim mrežama. Na kraju će uslediti diskusija i davanje saveta, predloga i odgovora na pitanja prisutnih.

Ako vas zanimaju kreativne ideje i praktični saveti vezani za nastup na tržištu, kao i digitalni marketing, koji će vam pomoći da unapredite svoj biznis, vidimo se u Kreativnom centru Univerziteta Metropolitan u Nišu – mestu koje omogućava praktičnu primenu i nadogradnju znanja i veština studenata, đaka i sugrađana, kroz saradnju sa privrednim sektorom uz razvijanje kreativnosti, inovativnosti i preduzetničkog duha.

Broj mesta na predavanju je ograničen. Svi zainteresovani studenti, učenici i sugrađani mogu se prijaviti za prisustvo na predavanju „Kako plasirati proizvode/usluge na tržište primenom digitalnog marketinga?“ putem sledeće forme:

Prijavite se

Ime *

Prezime *

Fakultet *

Kompanija *

Kontakt telefon *

Da biste koristili CAPTCHA, treba da instalirate Really Simple CAPTCHA dodatak.
Unesite kod sa slike: