Godišnja izložba – DizajnUM6 u UK Parobrod

6.06.2018.

Fakultet digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan i ove godine sprema nezaboravnu, tradicionalnu godišnju izložbu – DizajnUM6 u Ustanovi kulture Parobrod.

Ovog juna FDU predstavlja širok spektar dizajnerskih dela, na kojima su studenti vredno radili tokom cele godine. Formati koji variraju od dizajna plakata, ambalaže, interaktivnih medija, videa, slikarskih dela, animacija, modnih instalacija, ponovo će prikazati inovativnost i kreativnost zajedničkog rada studenata i profesora ovog fakulteta. Različitost projekata iz dizajna novih medija, grafičkog dizajna, štampanih medija, dizjana video igara i modnog dizajna će obogatiti prostorije UK Parobroda (Kapetan Mišina 6A, Beograd) i zaseniti sve ljubitelje umetnosti.

Pozivamo vas na godišnju izložbu – DizajnUM6, kako bi zajedno podržali naše mlade, kreativne i talentovane umove Univerziteta Metropolitan iz Beograda, i na svečanom otvaranju u petak 15. juna sa početkom od 19h uživali u nezaboravnom pogledu na umetnost kroz različite formate koji će biti prikazani.