„Girls Can Code“ – girls hackathon na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu

22.05.2018.

Met Lab organizacija studenata Univerziteta Metropolitan u Beogradu, u cilju obeležavanja Svetskog dana žena u informaciono-komunikacionim tehnologijama, organizuje GIRLS HACKATHON 02. i 03. juna 2018. godine, pod sloganom – „Girls Can Code“.

„Girls Can Code“ je 24-časovno takmičenje iz oblasti IKT-a, u kome će učestvovati isključivo studentkinje IT fakulteta iz cele Srbije. Cilj Met Lab organizacije je da ohrabri žensku populaciju da se bave IT-jem, kako bi ostvarile uspeh u najbrže rastućoj oblasti, koja je u konstantnoj potrazi za novim stručnjacima.

Ovom prilikom pozivamo sve devojke da se prijave za takmičenje „Girls Can Code“, da dođu i dobro se zabave, nešto novo nauče i kako bi u atmosferi pripremljenoj samo za njih pokazale svoje veštine, kreativnost i timski duh!

Prijavite se OVDE >>

Rok za prijave je 01. jun!