Gejmeri da li ste spremni za još jedan Global Game Jam 2020 na Univerzitetu Metropolitan u Nišu?

19.12.2019.

Univerzitet Metropolitan je i ove godine deo najvećeg gejmerskog događaja na svetu – Global Game Jam 2020 koji se održava od 31. januara do 02. februara 2020. godine na Metropolitanu u Nišu.

Gejmeri na GGJ takmičenju dobijaju temu koja se određuje na globalnom nivou i prenosi učesnicima iz celog sveta u isto vreme, pred sam početak takmičenja.  Za kreiranje igrice, učesnici imaju 48h kako bi predstavili gejmersku ideju članovima žirija.

Kako i prethodnih godina kada se održava ovaj globalni događaj, na preko 800 lokacija u 105 zemalja širom sveta, svi prijavljeni učesnici će imati priliku da se takmiče sa najboljim gejmerima iz cele Srbije, a i celog sveta.

Cilj GGJ takmičenja je da okupi sve ljubitelje sa ili bez developerskog iskustva, kako bi gejming zajednica u Srbiji i svetu nastavila da raste. Iskoristite priliku da pokažete svoje kreativno znanje, upoznate nove prijatelje, da se dobro zabavite i osvojite vredne nagrade.

Čekamo vas na #5 MET Game Jam-u, na Univerzitetu Metropolitan u Nišu!

Više informacija možete pronaći na zvaničnom sajtu Global Game Jam-a 2020 >>
globalgamejam.org/2020/jam-sites/met-global-game-jam-2020-univerzitet-metropolitan