DVANAESTA MEĐUNARODNA E-LEARNING KONFERENCIJA NA UNIVERZITETU METROPOLITAN

29.06.2021.

Univerzitet Metropolitan već dvanaestu godinu za redom organizuje međunarodnu „eLearning konferenciju“ koja okuplja stručnjake iz oblasti učenja na daljinu. Konferencija ima zadatak da okupi stručnjake koji se bave proučavanjem učenja na daljinu sa ciljem razmene iskustava, predstavljanja novih dostignuća i diskutovanja o inovativnim metodama u ovoj oblasti. Koncept konferencije ima tri glavne teme: tehnički koncept, instrukcioni dizajn, pedagoški i psihološki aspect eLearning-a.

Ove godine Konferencija će biti održana 23. i 24. septembra 2021. godine, a suorganizator je Otvoreni Univerzitet Holandije. Stručnjaci iz celog sveta, biće u mogućnosti da događaj prate u hibridnom obliku, uključujući prisustvo u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu ili putem online platforme.

U fokusu dvanaeste eLearning konferencije su:

• Remote Learning
  • Learning analytics

Više detalja o konferenciji možete pronaći na:

elearning.metropolitan.ac.rs