Dragi studenti, dekan Nenad Perić čestita Novu 2014 i kao mali poklon omogućava odlazak u pozorišta

3.02.2014.

Dragi studenti, dekan Nenad Perić čestita Novu 2014 i kao mali poklon omogućava odlazak u sledeće pozorišta (pored već uključenih):

JDP: pre početka predstave se sa indeksom studenti upisuju na biletarnici i slobodno ulaze
Bitef: besplatan ulaz uz najavu Dajani Nikolić (dajana.nikolic@bitef.rs, 0698992400)
Pozorište na Terazijama: besplatan ulaz uz najavu mejlom Ivani Nedeljković (i.nedeljkovic@pozoristeterazije.com)

Za one koje ne znaju, Pozorište na Slaviji svim studentima omogućava popust od 40% na cenu karte, a prva tri dana u mesecu sve karte se mogu kupiti po spuštenoj ceni od 300 dinara.

Uživajte u praznicima!