Donošenje odluka u kriznim vremenima”, gostujuće predavanje profesora Roberta Andrzejczyka, sa Univerziteta u Varšavi

31.10.2023.

Na Univerzitetu Metropolitan se u utorak 24. oktobra održalo gostujuće predavanje, u okviru Erasmus STA projekta, profesora dr Roberta Andrzejczyka iz Poljske.

Predavanje se oržalo u okviru predmeta Liderstvo i donošenje odluka, kod profesorke Tatjane Mamule Nikolic koja je ujedno bila i moderator predavanja.

Profesor sa Univeriteta u Varšavi, koji je ujedno i Predsednik Poljske turističke organizacije, ovom prilikom govorio je na temu “Donošenje odluka u kriznim vremenima” – studija slučaja poljskog turističkog vaučera. Studenti Univerziteta Metropolitan, Fakulteta za menadžment imali su priliku da čuju i učestvuju u veoma praktičnoj i korisnoj studiji slučaja o strateškom donošenju odluka (na nacionalnom nivou) tokom pandemije COVID-a, što je rezultiralo uvođenjem programa subvencija od milijardu evra za podršku turističkim preduzećima u Poljskoj.

Univerzitet Metropolitan se zahvaljuje profesoru dr Robertu Andrzejczyku na izdvojenom vremenu i radujemo se svakoj budućoj saradnji!