Dodela diploma za 11. generaciju studenata Univerziteta Metropolitan

13.12.2019.

Svečana dodela diploma za 11. generaciju studenata Univerziteta Metropolitan, održaće se u četvrtak, 26. decembra od 18h u učionici U1, na Metropolitanu u Beogradu. Diplome će svečano dodeliti za Osnovne, Master i Doktorske akademske studije rektor Metropolitana, profesor dr Dragan Domazet, kao i dekani: dr Svetlana Smolčić Makuljević za Fakultet digitalnih umetnosti, dr Miroslava Raspopović Milić za Fakultet informacionih tehnologija i dr Radomir Šalić dekan Fakulteta za menadžment.

Studenti koji uspešno diplomiraju na Univerzitetu Metropolitan, najbolji su primer kako nakon završenih studija mogu odmah da se zaposle i nađu posao u struci, ali i osnuju svoje privatne, uspešne firme. Metropolitan posluje već 14 godina i sa svakom novom generacijom studenata koja završi akademske studije, postaje još ponosniji, jer sa sigurnošću pruža najbolje obrazovanje koje može da parira najvećim, svetskim univerzitetima.

Univerzitet Metropolitan nastavlja da obrazuje najtraženiji kadar na tržištu rada, koji kroz svoje poslovanje kod nas i u svetu daje lični pečat svega onoga što je UM za njih pružio. Diplomci UM-a čine naše najbolje akademsko društvo.