Design Never Sleeps – još jedan dizajnerski hakaton Univerziteta Metropolitan i Guarane

5.11.2019.

Univerzitet Metropolitan organizuje još jedan dizajnerski hakaton za učenike 4. razreda srednjih škola u saradnji sa Guaranom. Takmičenje – Design Never Sleeps, koje je prošle godine oborilo rekord po broju prijavljenih učesnika i fenomenalnih dizajnerskih rešenja, od kojih su neka završila kao novo pakovanje Guarana limenke na policama prodavnica širom Srbije i regiona. Sada očekujemo nove kreativce da nas impresioniraju svojim rešenjima.

Sve takmičare očekuju vredne nagrade, a Univerzitet Metropolitan i Guarana su pripremili za najbolja tri tima vaučere od po 1.000€, 500€ i 250€ za upis na prvu godinu Fakulteta digitalnih umetnosti, ali i poklone iznenađenja. Svi zainteresovani učesnici ovog jedinstvenog i nezaboravnog 24h hakatona se mogu prijaviti najkasnije do 28. novembra 2019. godine sa timom od 2 do 4 člana.

Dođite sa svojom ekipom 30. novembra da pobedite na – Design Never Sleeps hakatonu i budete deo Sovine porodice.

Detaljnije informacije o takmičenju pogledajte na zvaničnoj strani
Design Never Sleeps hakatona >>