CONTEMPORARY – 3. Metropolitan Fashion Day u Ben Akibi

26.11.2018.

Studenti završne godine, studijskog programa Modni dizajn Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan će još jednom obradovati ljubitelje mode i predstaviti u okviru 3. Metropolitan Fashion Day-a izložbu pod nazivom – CONTEMPORARY.

Studenti Modnog dizajna su zajedno sa profesorkom Milicom Slijepčević priredili ovaj događaj u okviru predmeta Modni marketing. Studenti koji izlažu svoje modele su: Irena Čuturić, Katarina Krajnović, Luna Mitić, Marija Radišić, Samra Hamzić, Sandra Šumarac, Jelena Borisavljević, Jovana Branić, Ivana Marčak i Nikolija Rajković.

Izložba CONTEMPORARY će se održati u sredu, 05. decembra 2018. godine sa početkom od 21h u klubu Ben Akiba (Braće Krsmanovića 6) i nastavak je uspešno održane revije naših studenata na 44. Belgrade Fashion Week-u, gde su dobili ovacije za svoje unikatne kreacije.

Budite deo sada već tradicionalnog Metropolitan Fashion Day-a i savremenog viđenja mode koju stvaraju naši talentovani studenti!