Budi stipendista Univerziteta Metropolitan i osvoji besplatnu četvorogodišnju školarinu – MET TALENTI 2020.

17.03.2020.

Univerzitet Metropolitan tradicionalno organizuje, već 14 godinu, takmičenje – METROPOLITAN TALENTI podstičući kreativnost, inovativnost i proaktivno razmišljanje srednjoškolaca, koji mogu osvojiti besplatnu četvorogodišnju školarinu na Osnovnim akademskim studijama u vrednosti od preko 11.000 kao i druge vredne nagrade partnera takmičenja.

Takmičenje – METROPOLITAN TALENTI se održava iz sledećih oblasti:

• Informacione tehnologije
  • Računarske igre
  • Menadžment
  • Grafički dizajn
  • Dizajn interaktivnih medija

Pobedniku takmičenja iz svake oblasti, gde će se najviše bodovati kreativnost i inovativnost, zatim primenjivost i sama prezentacija ideje, biće uručena STIPENDIJA koja pokriva celokupnu školarinu, kao i nagrade partnera takmičenja MET TALENTI za 2020. godinu, koji su pripremili sledeće nagrade za najbolje srednjoškolce, buduće studente Univerziteta Metropolitan – OTP banka 5x novčanih vaučera, EQUILIBRIO obrazovni sistem 5x premium kurseva stranog jezika po izboru pobednika i Go2Travelling 5x specijalnih putovanja.

Saznaj više o ovogodišnjem takmičenju – METROPOLITAN TALENTI i prijavi se OVDE >>