Bitkoin kao fenomen – gostujuće predavanje i druženje na MET-u

5.06.2019.

Ukoliko želite da saznate i naučite kako da upravljate kriptovalutama i osvojite Bitkoin, dođite u ponedeljak, 10. juna 2019. godine od 13h na Univerzitet Metropolitan u Beogradu gde vas očekuju predavači iz kompanije ECD.rs sa aktuelnom temom – Bitkoin kao fenomen.

Imaćete priliku da čujete kako se Bitkoin razvija u proteklih 10 godina i naučiti sve o pametnim ugovorima, tj. kako novčanikom da upravljate svojim kriptovalutama i moći ćete da isprobate kripto automat. Takođe predavači iz ECD.rs su pripremili i iznenađenje za sve prisutne, koji će imati priliku da osvoje deo Bitkoina.

Nakon održanog predavanja, druženje se nastavlja ispred Univerziteta Metropolitan na Dunavskom keju (25. maj) od 17h do 19h, gde su predstavnici ECD.rs tu za vas i sva dodatna pitanja, gde će biti muzike, mini takmičenja i nagrada.

Dođite da se družimo i zajedno otkrijemo sve tajne kripto sveta na MET-u!

Prijavite se

Ime i prezime *