Artists Anonymous i Jevremova25 donirali 100,000 dinara za fondaciju „Podrži Život“

10.10.2018.

Na proslavi prvog rođendana koncept radnje Jevremova25, svečano je uručena donacija fondaciji „Podrži Život“ u vrednosti od 100,000 dinara. Donacija je uručena od strane neprofitabilne organizacije „Artists Anonymous Belgrade, fueled and powered by Metropolitan University i koncept radnje Jevremova25.

Kreativni kanal Univerziteta Metropolitan „Artists Anonymous Belgrade“ koji se bavi socijalno angažovanim dizajnom i udružuje dizajnere iz različitih branši i njen partner, koncept radnja Jevremova25 su zajedno prethodnih meseci prikupljali novčana sredstva prodajom autorski dizajniranih artikala, kako bi pomogli mališanima kojima je pomoć potrebna.

Ovakav vid donacije će postati praksa u narednom period, a „Artists Anonymous“ nastavlja sa svojim kreativnim radom i sloganom – Mi kreiramo, Vi kupujete, Mi doniramo!