ARTISTS ANONYMOUS, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan na Generator projektu OTP banke

3.10.2022.

#1 humanitarni shop ARTISTS ANONYMOUS, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan, učestvovao je na projektu OTP banke Generator dobrih dela, u Novom Sadu, na Trgu Slobode, 5. oktobra.

Generator dobrih dela je inicijativa u okviru Generator projekta koji ima za cilj da podrži ekološki osvešćene, reciklabilne i socijalne preduzetnike, mikro biznise, proizvođače i projekte koji svojim radom utiču da naša planeta bude bolje mesto.

Hvala svima koji su nam se pridružili na ovom jedinstvenom događaju, jer su Univerzitet Metropolitan i “Artists Anonymous” održali posebnu humanitarnu akciju za ovu priliku! ARTISTS ANONYMOUS autentični proizvodi koje su dizajnirali studenti Fakulteta digitalnih umetnosti su na događaju mogli da se kupe, po simboličnim cenama, a sav prihod će biti usmeren u humanitarne svrhe!

Vidimo se uskoro! Vaš AA