ARTISTS ANONYMOUS, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan na XII humanitarnoj izložbi “Slikom do pomoći”

25.10.2022.

#1 humanitarni shop ARTISTS ANONYMOUS, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan, učestvovaće na XII humanitarnoj izložbi “Slikom do pomoći”, koja će trajati od 27.10.- 4.11.2022., u Kući Kralja Petra Prvog, na Senjaku (Vase Pelegića 40). Svečano otvaranje izložbe održaće se u četvrtak u 19:00h.

Izložbu organizuje Fondacija Međugeneracijski volonterski centar. Rad Međugeneracijskog dnevnog centra je humanitarne i volonterske prirode. Bazira se na saradnji mladih i starih, radionice su besplatne, a realizuju ih učesnici u skladu sa svojim potrebama. Cilj centra je da sprovođenjem principa doživotnog učenja i razvoja kroz set kreativnih radionica poveže više generacija, podstiče aktivizam, volonterizam i inkluziju starih, invalida i dece sa posebnim potrebama.

Sav prihod od prodatih slika i AA proizvoda će ići u humanitarne svrhe.

Posetite izložbu! MI KREIRAMO VI KUPUJETE ZAJEDNO DONIRAMO!