Artist Anonymous & Festival pasa svih rasa na Jevremovoj ulici susreta

28.04.2023.

Artist Anonymous je u subotu 22. aprila zajedno sa Festivalom pasa svih rasa izlagao na tradicionalnoj Jevremovoj ulici susreta 2023. koja se održala ispred UK Parobrod.

Pod sloganom „Hajde da se sretnemo u našem kraju“održane su radionice, predstave, koncerti zabavne i klasične muzike i Jevremov matine za decu. I ove godine jedna od najlepših dorćolskih ulica bila je mesto susreta svih generacija Starograđana, Beograđana i gostiju Beograda.

Posetioci su imali priliku da posete štandove velikog broja izlagača uz praćenje bogatog programa.

Artist Anonymous je i ovog puta pripremio posebnu humanitarnu akciju  – naši studenti Fakulteta digitalnih umetnosti dizajnirali su specijalni PETS MERCH, inspirisan životinjama. Takođe, student su vršili prodaju, a sav prihod biće usmeren, psima kojima je pomoć najpotrebnija!

Nastavljamo dalje sa humanitarnim radom! WE CREATE TO DONATE!