Apsolventsko veče studenata Univerziteta Metropolitan u Metropol Palace-u

12.06.2020.

Studenti završnih godina Fakulteta informacionih tehnologija, Fakulteta za menadžment i Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan će svoje apsolventsko veče proslaviti 23. jula 2020. godine u luksuznom hotelu – Metropol Palace, u Beogradu.

MET studenti će na ovogodišnjoj proslavi apsolventske večeri imati društvo svojih kolega sa FEFA fakulteta, koji je u sastavu Metropolitana od 2017. godine.

Cena apsoventske večeri je 4800 RSD po osobi, a u cenu je uključena hrana i piće za celo veče trajanja proslave u neograničenim koičinama – all inclusive. Link za prijavu: https://go2event.rs/univerzitet-metropolitan/ , a dodatne informacije kao i primer uplatnice dobijate nakon popunjavanja prijave sa navedenog linka.

Generaciju MET studenata 2016/17. očekuje sjajan ambijent i atmosfera, ali i zagarantovano nezaboravan provod!