4. INKOMPASS praksa za studente u kompaniji Philip Morris

29.12.2020.

Kompanija Philip Morris i ove godine organizuje 4. po redu INKOMPASS praksu, za studente završnih godina, kao i master studija. U ovom ciklusu studenti će biti angažovani u sektorima Marketing i Consumer Journey sa mestom rada u Beogradu i IT sektor i sektor Proizvodnje, sa mestom rada u Nišu.

INKOMPASS je globalni Philip Morris International program plaćene prakse. Program je namenjen studentima završne godine osnovnih studija ili master studentima, koji žele da započnu svoju profesionalnu karijeru i primene u praksi stečena znanja sa fakulteta.

INKOMPASS program se ove godine sastoji iz jednog ciklusa koji će trajati 6 do 11 meseci, zavisno od dužine projekta na kome će praktikant raditi. Prijave za INKOMPASS praksu su otvorene do 15. januara 2021. godine.

PRIJAVITE SE I BUDITE DEO USPEŠNOG TIMA >>