Nina Nešić i diplomski rad – Festival podvodnog filma

3.10.2018.

Koliko su uspešni studenti Univerziteta Metropolitan, govore činjenice da su najtraženiji kadrovi na tržištu rada i da ih čekaposao u struci i pre nego što diplomiraju.

Tako je i stipendistkinja Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, sa smera Grafički dizajn, Nina Nešić diplomirala sa najvećom ocenom kod profesorke dr Svetlane Smolčić Makuljević i profesorke Nede Šormaz.

Ninin završni rad na predmetu Vizuelni identitet, imao je za temu – Festival podvodnog filma i za potrebe njegovog definisanja je kreirala knjigu grafičkih standarda, koja je osim osnovnih komponenti identiteta kao što su logo i poslovni papiri, obuhvatila: promotivne materijale, grafičko obeležavanje prostora, brošuru i plakat.

Čestitamo Nini i želimo joj puno uspeha u daljem radu i stvaranju magije iz grafičkog dizajna.