Jazz festival Nišvill i studenti Univerziteta Metropolitan

13.08.2018.

I ovog leta, studenti Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan iz Poslovno-obrazovnog centra u Nišu, učestvovali su na Jazz festivalu Nišvill.

Postaje lepa tradicija da se studenti Univerziteta Metropolitan prepoznaju po stvaranju lepe atmosfere i njihovoj prisutnosti na različitim događajima.

Svi prisutni su četiri dana uživali uz dobru muziku i prijatnu atmosferu kojoj su doprineli i naši studenti.

Gosti festivala su imali priliku da pogledaju grafičke i likovne radove studenata Fakulteta digitalnih umetnosti studijskog programa Grafički dizajn. Pored otvorene izložbe, posetioci su prisustvovali slobodnom crtanju studenata na temu samog festivala kao i ispisivanju kaligrafije.

Sledeće druženje zakazujemo za period od 25. do 31. avgusta na Filmskim susretima u Nišu.

Vidimo se uskoro, a do tada pogledajte kako smo se proveli na Nišvillu.