Univerzitet Metropolitan u novogodišnjoj humanitarnoj akciji sa Magičnom poštom Srbije

16.12.2021.

Novogodišnji praznici su vreme osmeha, topline, zajedništva! Iz tog razloga vas pozivamo da se pridružite humanitarnoj akciji prikupljanja novogodišnjih paketića za decu, u saradnji sa dobrotvornom organizacijom Magična pošta Srbije u subotu 18. decembra od 12:00 -14:30 časova, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu – Tadeuša Košćuška 63!

Projekat Magična pošta pokrenut je u Irskoj sa željom da se deca sa smetnjama u razvoju i hroničnim bolestima širom sveta ne osećaju usamljeno. Ideja je da svako dete koje je prijavljeno jednom (ili više puta) mesečno dobije poštu od nekoga.

Od ove godine imamo i Magičnu poštu Srbije. Pokrenut je Instagram profil Magical_mail_Srbija  kako bi što više ljudi moglo da čuje za ovaj projekat i kako bi deca dobijala pisma na svom jeziku.

S obzirom da Univerztet Metropolitan godinama unazad organizuje i učestvuje u mnogobrojnim humaniternim akcijama, važnost i značaj ovog projekta i ove organizacije odmah smo prepoznali i odlučili da se priključimo.

Očekujemo vas u subotu na Univerzitetu Metropolitan! Vidimo se!