TRINAESTA MEĐUNARODNA E-LEARNING KONFERENCIJA NA UNIVERZITETU METROPOLITAN

17.06.2022.

Univerzitet Metropolitan vas poziva na trinaestu međunarodnu „eLearning konferenciju“ koja će se održati 29. do 30. septembra 2022. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, koja okuplja stručnjake iz oblasti učenja na daljinu. Konferencija ima zadatak da okupi stručnjake koji se bave proučavanjem učenja na daljinu sa ciljem razmene iskustava, predstavljanja novih dostignuća i diskutovanja o inovativnim metodama u ovoj oblasti. Svi zainteresovani imaće mogućnost da konferenciju prate u hibridnom obliku, uključujući prisustvo u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, ili putem online platforme.

Koncept konferencije ima tri glavne teme: tehnički koncept, instrukcioni dizajn, pedagoški i psihološki aspekt eLearning-a.

Ovogodišnja „eLearning konferencija“ fokusirana je na sledeće teme:

• Learning Analytics
  • Big Data in Education

Više detalja o konferenciji možete pronaći na:

elearning.metropolitan.ac.rs