Student2Student / Prepoznavanje potreba ciljne grupe na društvenim mrežama

22.12.2023.

Radionica „Prepoznavanje potreba ciljne grupe na društvenim mrežama“ je prilagođena osobama koje su na početku svog puta, ili imaju malo iskustva u ovoj oblasti. Fokusirana je na pružanje osnovnih alata, tehnika i razumevanja potrebnih za identifikaciju i razumevanje ciljne grupe na društvenim platformama.

Tema: / Prepoznavanje potreba ciljne grupe na društvenim mrežama, powered by MET student Luka Vukomanović

Kada: ponedeljak 25. decembar, od 14:00h.

Gde: Beograd, učionica U3

Kroz jednostavne korake i praktične vežbe, učesnici će biti vođeni kroz proces analize, istraživanja i prilagođavanja sadržaja kako bi bolje razumeli šta njihova ciljna grupa zaista želi.

Ova radionica pruža osnovu za one koji tek ulaze u svet društvenih mreža, ili žele da prošire svoje razumevanje o tome kako prilagoditi svoje strategije i komunikaciju prema potrebama publike.

Vidimo se!