Student2Student / Kreiranje kampanje za onlajn oglašavanje

14.12.2023.

Radionica „Kreiranje kampanje za online oglašavanje“ je interaktivni radionica koji osnažuje polaznike da razumeju osnove digitalnog marketinga i da stvore efikasne strategije za online oglašavanje.

Tema: / Kreiranje kampanje za onlajn oglašavanje, powered by MET student Tamara Cvetković

Kada: petak 15. decembar, od 15:00h.

Gde: Niš, Kreativni centar

Tokom ove radionice, polaznici će istražiti ključne koncepte online oglašavanja, uključujući ciljeve kampanje, odabir prave publike, odgovarajuće platforme za oglašavanje i optimizaciju kampanja za postizanje željenih rezultata.

Kroz predavanja i praktične vežbe, polaznici će naučiti kako da definišu ciljeve kampanje, identifikuju ključne metrike za praćenje uspeha kampanje i prilagode strategiju u skladu sa rezultatima.

Vidimo se!