Student2Student/ Kreiranje android igri u Unity-u/ Osnove kreiranje 3D igrara u Unity-u

1.12.2023.

Student2Student radionice su kreirane od strane studenata za studente, s ciljem deljenja znanja, veština i iskustava. Ove radionice mogu biti raznolike u svojim temama, pristupima i formatima, prilagođavajući se interesima i potrebama studenata.

Student2Student radionice su prostor za izgradnju zajednice studenata, na kojima se podržava učenje i razvijaju veštine dok se na taj način, u isto vreme, stvara inkluzivno okruženje za učenje i razvoj.

Odlučili smo da počnemo sa dve radionice u prostorijama u Beogradu i prostorijama u Nišu, u pitanju su:

Kreiranje android igri u Unity-u, powered by MET student Sofija Ilić

• 4. decembar, Niš, učionica RU3 ( drugi sprat), od 15h

Osnove kreiranje 3D igrara u Unity-u , powered by MET student Mateja Popović

• 4. decembar, Beograd, učionica RU4, od 15h

Kreiranje igara u Unity platformi može biti zabavno i izazovno iskustvo! Unity je kompleksan alat i učenje njegovih mogućnosti je kontinuiran proces, ali uz strpljenje, praksu i istraživanje, možete stvoriti zabavnu i funkcionalnu video igru!

Vidimo se!