Student2Student/ Kako se pripremiti za javni nastup

4.12.2023.

Pozivamo vas na narednu Student2Student radionicu posvećenu razvoju veština javnog nastupa! Da li se ikada osećate uzbuđeno, ali i malo nervozno pred idejom javnog govora ili prezentacije? Ova radionica je kreirana baš za vas!

Tema: Kako se pripremiti za javni nastup, powered by MET student Anja Veličković

Kada: utorak 5 decembar, od 14h.

Gde: Niš, Kreativni centar

Na ovoj interaktivnoj radionici, istražićemo ključne tehnike i strategije koje vam mogu pomoći da se pripremite za javni nastup na najbolji mogući način. Bez obzira da li ste student, profesionalac, ili neko ko želi da unapredi veštine komunikacije, ova radionica je prilagođena svima.

Ovo će biti prilika da saznate tajne uspešnih govornika, da se upoznate sa ključnim elementima pripreme i da steknete samopouzdanje za svoje buduće nastupe.

Vidimo se!