Škrabac: Kako kreativne ideje i humor stvaraju nove poslovne prilike

6.11.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Anu Babić, kreativnu preduzetnicu i osnivačicu brenda Škrabac. Ana će govoriti o temi Škrabac: Kako kreativne ideje i humor stvaraju nove poslovne prilike, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Hristina Mikić.

Iza brenda Škrabac stoji dizajnerka Ana Babić. Ana je diplomirala na VSLPUSS, odsek dizajn enterijera. Nameštaj i enterijer su njena prva ljubav, dok je ilustracija bilo nešto što se uvek provlačilo, a sada došlo u prvi plan. Bila je učesnik mnogih izložbi kako u zemlji tako i u inostranstvu. Radovi su joj objavljivani u nekoliko dizajnerskih knjiga i magazina. U 2014. godini pokrenula je svoj brend Škrabac.

Ana će na predavanju govoriti o kreativnom preduzetništvu kao poslovnom opredeljenju, izazovima i potencijalima koje kreativno preduzetništvo nudi, kako je povezala svoju ljubav ka  slikanju i crtanju i preduzetništvo, i o svom iskustvu razvoja brenda Škrabac, njegovom uvođenju na tržište i internacionalnizacije poslovanja malih biznisa.

Ne propustite MET Talks, u utorak 7. novembra u 13:15h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U1, ili nam se pridružite putem ZOOM platforme!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*