Prvi Festival video igara, u Nišu na Univerzitetu Metropolitan

4.12.2023.

Po prvi put u Nišu na Univerzitetu Metropolitan u petak, 8. decembra održaće se Festival video igara.

Na Festivalu video igara studenti Univerziteta Metropolitan i IT kompanije iz gejming industrije predstaviće svoje video igre na kojima su vredno radili i svi posetioci imaće priliku da se bolje upoznaju sa procesom kreiranja i dizajniranja video igara, kao i da nauče kako da svoju kreativnost i tehničko umeće primene u procesu stvaranja. Na Festivalu biće organizovani i turniri u video igrama gde pobednici mogu osvojiti vredne nagrade.

Ovaj uzbudljiv događaj namenjen je svima koji žele da istraže svet video igara na potpuno nov način.

Festival video igara počinje u petak, 8. decembra u 11h i trajaće istog dana do 18h u centru Univerziteta Metropolitan u Nišu na adresi Bulevar Svetog Cara Konstantina 80A.

Svi zainteresovani ljubitelji video igara su dobrodošli na prvi Festival video igara u Nišu!

PRIJAVITE SE