Pridružite se novogodišnjoj humanitarnoj akciji Univerziteta Metropolitan i „Artists Anonymous-a“, za NURDOR

22.12.2021.

Univerzitet Metropolitan i neprofitabilna organizacija „Artists Anonymous“ će za kraj 2021. godine organizati MET novogodišnju humanitarnu akciju, koja će se održati 24. decembra u TC Delta Planet, u Nišu, od 18- 22h (prizemlje tržnog centra).

Univerzitet Metropolitan obezbedio je sav potreban materijal, a naši stipendisti i studenti Fakulteta digitalnih umetnosti ovog puta, u prazničnom raspoloženju, ručno su oslikavali unikatne ukrase za jelku, koji će moći da se kupe po pristupačnim cenama.

Sva prikupljena sredstva od prodaje biće donirana nacionalnom udruženju roditelja dece obolele od raka – Nurdor.

Posetite naš štand, donirajmo i poklanjajmo zajedno za srećnije praznike i lepši ulazak u 2022. godinu!