Otvorene prijave za takmičenje METROPOLITAN TALENTI 2024.

8.04.2024.

Univerzitet Metropolitan poziva sve srednjoškolce koji se interesuju za IT, menadžment, ili digitalne umetnosti da se prijave na METROPOLITAN TALENTI takmičenje i osvoje besplatnu četvorogodišnju školarinu vrednu preko 14.500 evra za osnovne akademske studije!

METROPOLITAN TALENTI je tradicionalno takmičenje koje se već 18 godina održava na Univerzitetu Metropolitan s ciljem da motiviše, inspiriše i nagradi najtalentovanije srednjoškolce. Cilj nam je da podržimo inovativnost i kreativnost i da pružimo mogućnost mladim talentima da besplatno studiraju oblast koja ih zanima.

Oblasti u kojima se možete takmičiti:

• Menadžment: Ako vas zanima vođenje timova, upravljanje projektima i donošenje poslovnih odluka, ovo je prava oblast za vas.
  • Dizajn interaktivnih medija: Za one koji su kreativni, vizuelno i tehnički vešti, ovo takmičenje pruža platformu za eksperimentisanje i stvaranje digitalnih iskustava.
  • Softversko inženjerstvo: Ako ste zaljubljenik u kodiranje, razvoj softvera i rešavanje tehničkih izazova, ova oblast je idealna za vas.
  • Razvoj video igara: Za ljubitelje igara koji žele da stvaraju sopstvene svetove, likove i priče, ovo je prilika da pokažu svoje veštine u programiranju video igara.

Važni datumi za takmičenje su:

• Online konsultacije sa MET mentorima – 20. april
  • Rok za predaju radova – 5. maj
  • Proglašenje finalista – 8. maj
  • Finale takmičenja i prezentovanje radova – 11. maj

Za ocenjivanje radova koristimo transparentne kriterijume kako bismo osigurali fer i objektivno rangiranje.

Nagrade koje smo pripremili za pobednike su:

• 4 besplatne četvorogodišnje školarine na Univerzitetu Metropolitan
  • 4 Equilibrio premium kursa stranih jezika po vašem izboru, što vam omogućava da unapredite svoje jezičke veštine.
  • 4 putovanja sa GO2, kako biste proslavili svoj uspeh i istražili nove destinacije.

Prijavljivanje za takmičenje je veoma jednostavno. Samo izaberite oblast u kojoj želite da se takmičite i prijavite se putem naše online forme. Nakon prijave, dobićete sve instrukcije putem e-maila, o sledećim koracima.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku da pokažete svoj talenat, steknete vredno iskustvo i osvojite besplatnu školarinu!

PRIJAVITE SE