MET TALKS / UPRAVLJANJE MEĐUNARODNIM PROJEKTIMA I PROJEKTIMA SARADNJE

4.11.2022.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan ,, MET Talks” održaće se predavanje na temu „Upravljanje međunarodnim projektima i projektima saradnje“ , koju će održati gospođa Milica Mihajlović, National Program Officer u Ambasadi Švajcarske u Srbiji.

Zadovoljstvo nam je da i ovaj put imamo priliku da dočekamo eksperta iz oblasti upravljanja projektima kao što je gospođa Mihajlović.  Dekan Fakulteta za menadžment, Univerziteta Metropolitan, Doc. dr Vladimir Škorić je inicijator i domaćin predavanja, koje će se održati u terminu vežbi iz predmeta MG110 Principi menadžmenta u četvrtak, 10. novembra, sa početkom od 15h u učionici U1.

Na predavanju ćete imati priliku da čujete o upravljanju međunarodnim projektima i projektima saradnje. Gospođa Mihajlović pričaće i o svom iskustvu i razvoju i kako je stigla do mesta odgovornog za takve projekte.

Ne propustite još jedan MET Talks u četvrtak, 10. novembra, od 15h!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*