MET TALKS/ Uloga digitalnih tehnologija u održivom razvoju turizma

7.06.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Branislava Dogandžića direktora kompanije Visit Online na temu Uloga digitalnih tehnologija u održivom razvoju turizmaa moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Zorica Lazić.

Na predavanju će biti više reči o osnovnim aspektima digitalizacije u turizmu, njenom značaju, upotrebi podataka, i uticaju tehnologije na promene u turističkoj industriji.

Takođe, biće predstavljena studija slučaja „Visit-Serbia.Online“, prve domaće digitalne turističke platforme, koja će pokazati kako digitalna rešenja mogu biti primenjena u turizmu.Pored toga, predavanje će obuhvatiti rešenja koja pomažu u održivom upravljanju turističkim destinacijama i zadovoljavanju potreba modernih posetilaca.

Kompanija Visit Online Smart Solution(s) se bavi razvojem tehnoloških rešenja po meri, prvenstveno za industriju turizma.  To su rešenja koja podstiču digitalizaciju održivog destinacijskog menadžmenta i zadovoljenja potreba savremenih posetilaca. Ekspertize i znanja našeg tima implemetiramo koristeći strateški i operativni menadžment turističkih destinacija, FinTech i tehnološka rešenja bazirana na inovativnim tehnologijama.

Ne propustite MET Talks, u ponedeljak 10. juna u 13:15h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici RU2

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*