MET TALKS/ SVE SE MENJA  – BRENDOVI O(P)STAJU!

MET TALKS/ SVE SE MENJA – BRENDOVI O(P)STAJU!

4.04.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Natašu Pavlović Bujas vlasnicu i direktorku kompanije BLUMEN Group na temu SVE SE MENJA  – BRENDOVI O(P)STAJU!, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Tatjana Mamula Nikolić.

Decenijama smo svedoci velikih i značajnih promena u marketingu i komunikacijama uopšte, ali i u ponašanju, navikama i zahtevima potrošača. Tehnološka revolucija – od pojave interneta, preko prenosivih računara i mobilnih telefona do danas veoma  ubrzanog razvoja veštačke inteligencije iz godine u godinu pred stručnjake, ali i pred brendove stavlja sve kompleksnije i sve značajnije izazove.

Kako će brendovi živeti  i razvijati se? Šta će biti presudno za opstanak? Koji su najveći izazovi pred stručnjacima koji su zaduženi za život i rast brenda?

Nataša je radoznali istraživač i neumorni realizator, strastveno obuzeta bihevioralnom naukom i bihevioralnom ekonomijom. Danas govornica na mnogim konferencijama, predavač, mentorka i kouč, diplomirala je na Hemijskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, ali je uspešnu akademsku karijeru veoma brzo zamenila preduzetničkim životom. Iza nje je 30+ godina preduzetničkog iskustva, 25+ godina iskustva i učenja u komunikacijama I marketingu, 10+ godina u profesionalnom koučingu i mentoringu i više od 25 najznačajnijih nacionalnih i međunarodnih priznanja. Nataša je globalna predsednica Međunarodne asocijacije za odnose s javnošću – IPRA i jedna od 15 liderki iz celog sveta – alumnistkinja  Fortune Most Powerful Women – U.S. Department of State Global Women’s Mentoring Partnership Program 2.

Ne propustite MET Talks, u petak 12. april u 13:15h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U2, ili nam se pridružite putem ZOOM platforme!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*