MET TALKS/ Šta se sve krije iza kulisa organizacije događaja?

8.12.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Milicu Ivić, Head of Client Succes u austrijskoj InsurTech kompaniji LAMIE na temu Šta se sve krije iza kulisa organizacije događaja?, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment  Univerziteta Metropolitan, Tamara Vučenović.

Milica Ivić je po obrazovanju teoretičarka muzike, a po profesiji trenutno Head of Client Succes u austrijskoj InsurTech kompaniji LAMIE. Preko 20 godina radnog iskustva sticala je u različitim industrijama i pozicijama. Bila je izvršna direktorka Limunda, bavila se ljudskim resursima u velikim sistemima. Iako zvanično nikad nije radila kao organizatorka događaja, tokom cele karijere je to bilo njeno sporedno zanimanje. Veliki broj organizovanih konferencija, radionica, tim bildinga, humanitarnih i internih korporativnih događaja je iza nje. Ako je pitate kako se sve to sklapa u njen mozaik, odgovoriće: operacije, kreativnost i komunikacija sa ljudima.

Ne propustite MET Talks, u sredu 13. decembra u 12:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u svečanoj sali