MET TALKS/ Putovanje kroz iGaming i Online Kazino Industriju – priča o Expanse Studios

28.11.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Damjana Stamenkovića direktora kompanije Expanse Studios na temu Putovanje kroz iGaming i Online Kazino Industriju – priča o Expanse Studios, a moderator predavanja biće asistent Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Dunja Moldvai.

Damjan Stamenković je direktor kompanije Expanse Studios, koja se bavi proizvodnjom online kazino igara. Njihova posvećenost kvalitetu ih je svrstala među Top 20 dobavljača u industriji igara na sreću.

Pored toga, Damjan obavlja važnu ulogu kao head of global CSR (korporativna društvena odgovornost) u kladionici Meridianbet.

Njegova stručnost obuhvata područja marketinga i brendiranja na globalnom nivou, društvene odgovornosti te razvoja brenda u odnosu s lokalnim zajednicama. Damjan se takođe istakao osvajanjem prestižne nagrade „Business 40under40“, priznanja za izuzetne mlade menadžere i preduzetnike u poslovnom svetu. Sve ove uloge čine ga značajnom figurom u industriji s bogatim iskustvom i uspesima.

Ne propustite MET Talks, u četvrtak 30. novembra u 11:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U1.