MET TALKS/ Prava intelektualne svojine

5.03.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Sašu Zdravkovića samostalnog savetnika iz Zavoda za intelektualnu svojinu na temu Prava intelektualne svojine, a moderator predavanja biće profesor Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Dragan Gunjić.

Saša Zdravković je zaposlen u Zavodu za intelektualnu svojinu od 2004.godine, na mestu patentnog ispitivača u odeljenju za mašinstvo, elektrotehniku i opštu tehniku. Od 2010.godine postaje član Edukativno informativnog centra, gde paralelno radi i na edukaciji, predavanjima, radionicama iz oblasti intelektualne svojine posvećenih široj javnosti, kao i u pružanju usluge Dijagnostike intelektualne svojine.

Ne propustite MET Talks, u sredu 6. marta u 13:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U4