MET TALKS / Planiranje snabdevanja maloprodajnih objekata

30.04.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Mihajla Fermevca Head of Logistics for International markets na temu Planiranje snabdevanja maloprodajnih objekata a moderator predavanja biće profesor Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Zoran Bačkalić.

Na gostujućem predavanju studenti će imati priliku da čuju o planiranju i upravljanju tokovima robe ka maloprodajnim objektima, uz strateški pristup u poslovanju, kroz primere kompanije Sport Vision. Pored toga, studenti će imati priliku da saznaju više o pristupu koji se primenjuje prilikom kretanja robe, planiranje aktivnosti i operacija, ali i o unapređenju znanja, o planiranju i distribuciji proizvoda na višestrukim tržištima. Fokus će biti na procesima i primeni tehničkih rešenja sa ciljem postizanja najboljih rezultata u ovoj oblasti.

Mihajlo Fermevc je rukovodilac logistike za inostrana tržišta u okviru Sport Vision Grupe, sa fokusom na Češku, Slovačku i Mađarsku. Sa preko 15 godina iskustva, stekao je znanje u oblasti logistike i lanaca snabdevanja. Počeo je karijeru u DHL Expressu i Nestle kao pripravnik, stekavši osnovna znanja u distribuciji i uvoznim procesima. Vodio je projekte u logistici, uključujući implementaciju sistema za upravljanje distribucijom i voznim parkom, kao i integraciju maloprodajnih sistema IDEA i Mercator S.

Nastavio je karijeru u Heinekenu i Beiersdorfu, vodeći timove za skladišne operacije i distribuciju u 16 zemalja. Unapredio je veštine u SAP-u i različitim WMS/TMS sistemima. Fokusira se na vođenje eksternih partnera i projekata, radeći sa timovima različitih kultura. Od dolaska u Sport Vision, vodio je timove i projekte, posebno fokusirajući se na pokretanje novog logističkog centra u Slovačkoj i proširenje na tržište Mađarske.

Ne propustite MET Talks, u utorak 7. maja u 12:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U4

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*