MET TALKS/ Održivi vidovi transporta – Priča o jedinoj srpskoj firmi u Toyota ekosistemu

11.12.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Nemanju Malaševića tehničkog direktora u kompaniji Shared Mobility / KINTO Join Ltd na temu Održivi vidovi transporta – Priča o jedinoj srpskoj firmi u Toyota ekosistemu a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Marija Nikolić Tošović.

Značajni rezultati ABCD projekta podstakli su nas da ugostimo kompaniju koja je u oblasti dubokih tehnologija uspešno prošla put od startapa do akvizicije.

Održivost kao strategija poslovanja globalno je sve više prepoznata. Nova tehnološka dostignuća omogućavaju i podstiču zdraviju životnu sredinu, zelene vidove transporta, rešenje problema parkinga i zakrčenja u saobraćaju. Kakva je uloga u svemu tome kompanije koja je locirana u samom srcu Niša ispričaće nam Nemanja Malašević.

Nemanja Malašević, rukovodilac odeljenja softverskog inženjerstva, ističe se sa preko desert godina iskustva u oblasti razvoja softvera i poslovnih veština. Poseduje izuzetne veštine u vođenju i koordinaciji rada multinacionalnih timova, uz napredne sposobnosti u strateškom planiranju, razvoju poslovnih strategija i upravljanju projektima. Njegova profesionalna karijera obuhvata ne samo širok spektar softverskih projekata, od konceptualizacije do implementacije, već i uspešno upravljanje poslovnim inicijativama koje doprinose sveukupnom uspehu organizacije.

Ne propustite MET Talks, u utorak 12. decembra u 11:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Nišu u učionici u kreativnom centru