MET TALKS/ Od ideje do održivog brenda

8.03.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Unu Stupar Jokić suvlasnicu brenda Pomisli Pom Pom i asistentkinju na Fakultetu digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan na temu Od ideje do održivog brenda, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Tatjana Mamula Nikolić.

Una Stupar Jokić će na predavanju govoriti o tome kako se dolazi od jedne ideje do proizvoda na policama u više od 150 prodavnica širom zemlje. Pored toga, Una će govoriti i o važnosti dobre pripreme biznis plana i svim problemima koji se pojavljuju i kako se rešavaju na putu do njegove realizacije. Una će otvoreno govoriti o kompromisu, neuspehu i neostvarenim planovima u procesu izgradnje jednog brenda i šta stvarno znači biti preduzetnik tj. šta je sve potrebno da bi se plivalo u preduzetničkim vodama.

Pomisli Pom Pom je lokalni brend ženskih higijenskih proizvoda od organskog pamuka kreiran od strane dve žene sa željom da ponude kvalitetan proizvod od prirodnih materijala i da se kroz kampanje i vizuelni identitet normalizuje priča o ženskom ciklusu i podigne svest o ženskom zdravlju. Brend Pomisi Pom Pom je izašao na tržište u martu 2022. godine i od tada smo u preko 150 prodavnica širom Srbije (Lilly, Mercator, Idea organic, Biošpajz…).

Ne propustite MET Talks, u sredu 13. marta u 10:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U2, ili nam se pridružite putem ZOOM platforme!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*