MET TALKS/ Od auto industrije do umetnosti: kako je kada (ne)veruješ u ono što predstavljaš?

18.12.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Ljiljanu Ilić savetnicu za komunikacije i medije na temu Od auto industrije do umetnosti: kako je kada (ne)veruješ u ono što predstavljaš?, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Tamara Vučenović.

Ljiljana Ilić je diplomirala na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu, nemački jezik i književnost. Od decembra 2023. godine radi kao savetnica za komunikacije i medije u Kulturnom centru Beograda. Od 2012. do 2023. godine bila je zadužena za odnose sa javnošću i društvene mreže u Centru za promociju nauke. Radila je i kao direktorka komunikacija u kompaniji Mercedes-Benz i kao nezavisna konsultantkinja za kompaniju Mazda za balkansku regiju. Poseduje veliko iskustvo u oblasti komunikacija i odnosa sa medijima u korporativnom i nevladinom sektoru. Pored toga, prevodi književnost, članica je Udruženja književnih prevodilaca Srbije, a organizovala je i umetničke i poetske događaje i festivale širom regije u saradnji sa umetničkom grupom Škart (“Pesničenje”).

Ljiljana će podeliti sa nama deo svog bogatog iskustva u oblasti komunikacija i PR-a u različitim sektorima- korporativnom, agencijskom, institucionalnom, nevladinom. Pričaće nam o raznovrsnim pristupima, o tome kako je to verovati u ono što predstavljaš, kako je kada ne veruješ, a kako kad si ravnodušan.

Ne propustite MET Talks, u sredu 20. decembra u 12:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u svečanoj sali ili nam se pridružite putem ZOOM platforme!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*