MET TALKS/ Kvantitativne metode u finansijama

6.11.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Đorđa Marjanovića koji je na poziciji menadžera u kompaniji Ernst & Young. Đorđe će govoriti o kvantitativnim metodama u finansijama, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Snežana Mijailović.

Đorđe Marjanović ima iskustvo od 7 godina  rada u  finansijama  na  poslovima savetovanja investitora pri kupovini kompanija, savetovanje vlasnika  pri  prodaji  kompanija,  poslovima  finansijske  analize i poslovima analize tržišta. Takođe, Đorđe je završio Fakultet Organizacionih Nauka, BU.

Ne propustite MET Talks, u sredu 6. novembar u 15:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U2.