MET TALKS / KAKO DA PRIPREMIŠ TVOJ PRVI PODKAST

22.11.2022.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan ,, MET Talks” ugostićemo Gorana Manasijevića, osnivača i vlasnika TutorUp podkasta, koji će održati predavanje i radionicu našim studentima na temu „Kako da pripremiš tvoj prvi podkast „.

Verovatno ste barem jednom do sad razmišljali o nekom vašem ličnom podkastu koji biste voleli da napravite, a sada ćete imati i priliku da saznate kako se kreira jedan podkast kanal, kako se priprema i realizuje jedna emisija sa uvek značajnim i važnim gostima. U četvrtak, 24. septembra, u 15 časova, u učionici U1, Goran će nam ispričati njegove razloge i motive za startovanje svog podkasta, iskustva u vođenju podkasta i o tome kako balansirati javni i privatni život.

Ne propustite MET Talks u četvrtak, 24. septembra, od 15 časova u učionici U1!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*