MET TALKS / IT WEBINAR STUDIRANJE U SRBIJI VS STUDIRANJE U INOSTRANSTVU

14.12.2021.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan – „MET Talks“ biće održano još jedno online predavanje na temu „Studiranje u Srbiji vs Studiranje u inostranstvu“  Gost ovog MET Talks-a je Srđan Ristić , full stack softver developer u kompaniji PioneerRx, ujedno i bivši student Softverskog inženjerstva na Univerzitetu Metropolitan. Uvodna reč i moderator: dr Miroslava Raspopović Milić, dekan Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan.

Srđan Ristić je završio Fakultet informacionih tehnologija, smer Softversko inženjerstvo  na našem Univerzitetu, nakon čega je upisao master u Americi. Trenutno živi u Americi i radi kao full stack softver developer u PioneerRx kompaniji.

PioneerRx razvija softver za nezavisne apoteke, softver se bavi pacijentima, receptima, prepisivacima recepta, itd.

Na ovom MET Talks-u imaćete prilku da čujete o razlikama studiranja u Srbiji i inostranstvu. Srđan će podeliti sa nama svoja razna iskustva – kako je uspeo da započne studije u Americi, koje su prednosti i nedostaci, kako je započeo karijeru itd.

Prijavite se OVDE >>

Ne propustite još jedan MET Talks i Online predavanje u četvrtak, 16. decembra od 18h!