MET TALKS / IT WEBINAR BEZBEDNOST NA INTERNETU

26.04.2021.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan – „MET Talks“ biće održano još jedno online predavanje ovog puta na temu „Bezbednost na internetu“ koje će održati doc. dr Igor Franc, profesor na Fakultetu infomracionih tehnologija Univerziteta Metropolitan. Predavanje će se održati u ponedeljak 26. aprila sa početkom od 18h.

Prof. dr Igor Franc je doktor informatičkih nauka, profesor na smeru Bezbednost informacija Fakulteta informacionih tehnologija, osnivač i predsednik Udruženja E-sigurnost u Beogradu. Osnovao je i Agenciju za bezbednost podataka – SECIT security consulting, gde je izvršni direktor. Bavi se informacionom bezbednošću i digitalnom forenzikom više od 15 godina.

Pozivamo vas da budete deo MET online predavanja i da od vrhunskog eksperta iz IT bezbednosti dobijete ogovore na pitanja koja vas interesuju, a neka od njih biće – da li ste bezbedni na internetu i koja su vaša prava

Prijavite se OVDE >>

Ne propustite MET Talks webinar u ponedeljak od 18h!