MET TALKS / GOSTUJUĆI PANEL ZALET PODKASTA

25.11.2022.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan ,, MET Talks” u sredu, 30. novembra, u 11h održaće se panel u kojem će učestvovati osnivači Zalet podkasta- Dragan Babić i Arsenije Ćatić, bivši student Dizajna interaktivnih medija, Fakulteta digitalnih umetnosti. Domaćin ovog panela biće profesorka Fakulteta digitalnih umetnosti mr Neda Šormaz.

Zalet Podkast je startovan u novembru 2021., koji trenutno broji preko 20 epizoda i obrađuje teme iz oblasti dizajna digitalnih proizvoda.

Svima nam je poznata problematika koju stvara brzina protoka informacija u mladom polju kao što je dizajn digitalnih proizvoda, a Dragan i Arsenije dolaze da upravo sa studentima podele svoja znanja i iskustva o profesionalnim angažmanima na polju dizajna i tehnologija i na taj način im pomognu na početku njihove karijere u ovoj oblasti.

Ne propustite MET Talks u sredu, 30. novembra, u 11h u učionici RU1!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*