MET TALKS / Employer Branding i šta sa njim?

20.12.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Nemanju Stojšića, Serbia Early Careers and Employer Branding Leader u NCR Atleos na temu Employer Branding i šta sa njim?, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Tatjana Mamula Nikolić.

Nemanja Stojšić, trenutno radi kao Serbia Early Careers and Employer Branding Leader u NCR Atleos. Diplomirani je filolog, turkolog. Posle osnovnih studija odlučio je da se usmeri ka HR svetu u kom već 6 godina uspešno razvija svoju karijeru. Počeo je kao HR generalista, a poslednje dve godine se bavi najviše Talent Acquisition i Employer Branding inicijativama i strategijama u kompaniji. Pored toga je i PCM trener (Process Communication Model), kao i master student na Univerzitetu Metropolitan, Fakultet za Menadžment na smeru Marketing menadžment.

Nemanju Stojšića inspiriše rad sa mladim ljudima i rad na njihovom usavršavanju. Ujedno kombinacija marketinga i HR u Employer branding-u daje mu prostora da se igra, istražuje i radi na raznim zanimljivim projektima koja imaju za cilj poboljšanje brenda poslodavca za kog radi. Kreativan rad u kombinaciji sa radom na ljudima ga dodatno insprise da unapređuje sebe i svoje sposobnosti kako bi mogao da bude što uspešniji u svojim Employer Branding strategijama i kampanjama.

U okviru gostujućeg predavanja student će imati priliku da čuju zašto je važno razmotriti ključne elemente poput inovacija, radne kulture i društvene odgovornosti dok istražuju kako oblikovati snažan Employer Branding koji će zračiti privlačnošću za buduće zaposlene.

Ne propustite MET Talks, u utorak 26. decembra u 11:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u svečanoj sali