MET TALKS/ Digitalni marketing: šta dolazi i kako se pripremiti!

10.04.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Marka Dimitrijevića konsultanta i direktora marketinga u IT kompanijama Sozap i Ascalab na temu Digitalni marketing: šta dolazi i kako se pripremiti!, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Marija Nikolić Tošović.

Sa strastvenim intersom za spoj tehnologije i kreativnosti, Marko je trenutno CMO konsultant u IT kompanijama Sozap i Ascalab. Kroz svoje bogato iskustvo i stručnost u oblasti digitalnog marketinga, Marko je ključni igrač u vođenju marketinga jedne kompanije kreirajući inovativne strategije koje osvajaju tržište. Poseduje znanje iz različitih grana digitalnog marketinga i rado ih deli u školi Level Up gde radi kao predavač na kursu digitalnog marketinga. Voli poslovne izazove i dobar ROAS!

Ne propustite MET Talks, u utorak 16. aprila u 16:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Nišu u Kreativnom centru

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*