MET TALKS/ Digitalizacije, UI/UX dizajna i Startup

19.10.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Djordja Filipovica iz 30 Hills kompanije na temu Digitalizacije, UI/UX dizajna i Startup-a a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, Madlena Dašić.

Djordje Filipovic dolazi iz 30 Hills kompanije koji rade kao jedinstvena celina gde svaki član čini svaki projekat jedinstvenim. To je tim istomišljenika koji su strastveni u vezi sa proizvodom, vebom i mobilnom tehnologijom, ali što je najvažnije – tim koji daje rezultate. Ovaj interdisciplinarni tim čine programeri proizvoda, softverski inženjeri, UI/UX dizajneri, matematičari, kognitivni naučnici i lingvisti. Obrazovani su na univerzitetima širom sveta (Njujork, Beč, Granada, Milano, Beograd). Međutim, timski duh i lični angažman su ono što najviše cene. Dakle, 30 Hills kompanije članovi nisu samo gikovi, već ljudi koji trče maratone, plešu, igraju košarku i učestvuju na Olimpijskim igrama.

Ne propustite MET Talks, u sredu 25. oktobra u 16:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U2, ili nam se pridružite putem ZOOM platforme!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*