MET TALKS / Affiliate marketing i prodaja u iGaming industriji

20.12.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Nikolu Mitića, account menadžera kompanije AskGamblers GiG Media na temu Affiliate marketing i prodaja u iGaming industriji, a moderator predavanja biće profesor Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Vladan Madić.

Nikola Mitić, kao nekadašnji student Fakulteta za menadžment, pri Metropolitan Univerzitetu, započeo je poslovnu karijeru u agenciji Direct Media, kao Media Planner. Bavio se zakupom medijskog prostora i kreiranjem televizijskih kampanja, ali je učestvovao i u realizaciji kampanja putem ostalih medija, kao što su radio, digitalni, štampani i outdoor mediji. Vođen odlukom da se oproba u nečem novom, postaje account menadžer u vodećoj kompaniji AskGamblers u iGaming industriji.

Nikola Mitić će na gostujućem predavanju govoriti o affiliate marketingu i prodaji u iGaming industriji. Gost predavač će predstaviti kako funkcioniše jedan affiliate program, koje dodatne usluge pruža, te kako se prate i optimizuju rezultati uz pretraživanje baza klijenata i mogućnost oglašavanja klijenata na veb sajtu kompanije.

Ne propustite MET Talks, u utorak 26. decembra u 11:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U1