MET TALKS/ 21 odgovor na 21 nepostavljeno pitanje

16.01.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Gorana Bajazetova, head of design kompanije DevTech na temu 21 odgovor na 21 nepostavljeno pitanje, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, Tamara Todorović.

Goran Bajazetov, kao stručnjak za dizajn sa više od 20 godina iskustva u svetu interaktivnog dizajna, osnovao je jednu od najuspešnijih agencija za UX i UI dizajn u Srbiji. Tokom karijere sarađivao je sa Fortune 500 kompanijama poput Google-a, Toshiba-e, 20th Century Fox-a, Coca-Cole, Yahoo-a, eBay Motors-a, AMC-a, Essity-a i mnogim drugim.

Goran će sa studentima razgovarati o stručnim temama vezanim za web dizajn, ali i profesionalnim mogućnostima, tranzicijama i usavršavanju. Studenti su prethodno anketirani u vezi interesovanja i tema kako bi od ovog gostovanja dobili najveću vrednost.

Ne propustite MET Talks, u sredu 17. januara u 12:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici RU1